NABÍZÍME...


ISSA PROFILINE řetízkové žaluzie

Tento typ žaluzií je určen pro PVC a EURO okna, dveře. Ztahování žaluzie a naklápění lamel je prováděno řetízkem. Aby žaluzie byla stabilní v okně, je fixována silonem (na stranách lamel). Montáž této žaluzie se provádí do zasklívacích lišt oken (dveří), NEVRTÁ se do rámů. Typ se provádí ve dvou vyhotoveních - CELOSTÍN a STANDARD. Pro zhotovení cenové nabídky potřebujeme znát šířku skla, výšku skla, množství, adresa.


Meziokenní žaluzie

Tento typ žaluzie je montován mezi skla starších typů dřevěných oken. Stahování žaluzií se provádí pomocí ovládací šňůry a naklápění lamel pomocí PVC táhla. Do kastlíkových oken se montuje žaluzie se silonem nebo bez (podle výběru objednatele). Pro zhotovení cenové nabídky potřebujeme znát šířku a výšku žaluzie, množství (ks), místo montáže (adresu).


 Vertikální žaluzie

Tyto žaluzie mají rozsáhlé použití. Slouží k ochraně protislunečních paprsků, ale také vytvoří útulnou atmosféru kanceláří, zasedacích místností, bytů, obchodů, bank, apod... Uchycení vrchního hliníkového profilu se provádí do stropu nebo také na stěnu pomocí konzol. Ztahování lamel se provádí pomocí ovládací šňůry a naklápění lamel pomocí ovládacího řetízku. Vyrábíme lamely ve standardní šíři 127mm, ale také lze zúžit na 89mm. Lamela v provedení 89mm se využívá zejména tam, kde není dostatek místa, nebo také při malých - užších rozměrech. Lamelu textilní lze nahradit za lamelu PVC (pouze 89mm). Žaluzie se vyrábí ve standardním provedení - rovné. Lze vyrobit i šikmé provedení. Pro zhotovení cenové nabídky potřebujeme znát šířku a výšku, množství. Cena se odvíjí od typu látky. (u atypů nutná konzultace)


Žaluzie PLISÉ

Plissé umožňuje kromě základní funkce stínící i velkou invenci k dotvoření interiéru a umocnění celkové architektury bydlení. Její další velkou předností je množství technických provedení, tvarů (zkoseným, kulatým, obloukovým oknům), způsobů ovládání – to spolu s unikátní kolekcí textilií umocňuje atraktivitu tohoto výrobku, jehož obliba v poslední době stoupá. Nabízíme několik druhů plissé od transparentních přes zatemňovací po komorové blackoutové, které jak sám název napovídá umožňuje úplné zatemnění interiéru. Plissé je vhodné, jak pro vertikální tak pro horizontální systémy zastínění. Zajímavou novinkou je tzv. provedeni den a noc, které kombinuje dva různé typy látek s různou intenzitou prostupnosti světla. Další novinkou je dvojitě plisovaná roleta která reguluje prostup slunečního světla a současně pomáhá šetřit energii. Díky izolačním hliníkovým vrstvám na vnitřní straně dvojitého plisé zabraňuje v zimě úniku tepla z interiéru a také prostupu chladu do místnosti. Úniky tepla z interiéru lze tak v zimě snížit až o 34%. Plissé lze ovládat šnůrou úchytem, klikou.


Rolety "Den a Noc"

Vyhledávané nejen na českém trhu. Při hledání způsobu zastínění interiéru bývá hlavním problémem skloubení dvou důležitých požadavků - funkčnosti a estetičnosti - a proto jsou roletky "Den a noc" ideálním řešením. Rolety jsou velice praktické díky řešení regulace světla, kombinuje přednosti žaluzie a rolety zároveň. Ovládání je řetízkové.Sítě proti hmyzu

Síto s lemem

Tento typ okenního síta je určen na PVC a EURO okna. Montáž se provádí pomocí otočných uzávěrů, nevrtá se do oken. Výhodou je jednoduchá montáž i demontáž (pouze otočit uzávěrem).


Síto bez lemu

Tento typ okenního síta se montuje na starší typy dřevěných oken. Montáž může být pevná nebo uchycení pomocí obrtlíků.


Dveřní a okenní rolovací síto

Síto se natahuje po obvodu okna či dveří, na výběr je ze dvou variant: stahování seshora dolů či z boku do boku.


Dveřní síto

Tento typ síta je určen na balkónové dveře, vchodové dveře. Dodává se v hliníkovém profilu o rozměru 5x2cm ve válcovaném, extrudovaném provedení s možností dodání štetinek a okopové lišty. Barva profilu bílá, hnědá, imitace dřeva nebo potah renolit. Montuje se na panty (obyčejné nebo samozavírací), je dodán magnet a madlo.

Vytvořte si webové stránky zdarma!